Petőfi - bicentenárium

A szünet utáni első napon rendeztük meg iskolánkban a Petőfi - bicentenáriumhoz kapcsolódó projektnapot. A nap filmvetítéssel indult, ezután a már előzőleg megalakult csapatok munkához láttak, akik nevüket Petőfi Sándorhoz kapcsolódó személyekről kapták. Ötletes menetlevelek készültek.

Különböző feladatokkal kellett a csapatoknak megbirkózniuk az állomásokon.

Volt instant kávéval való festés, ppt készítés, kódfejtés, verbuválás, rejtvényfejtés és sok más érdekes feladat. 8 állomáson kellett teljesíteni. Az eredményhirdetésen a Diákönkormányzat és a Szülők Közössége támogatásával a győztesek átvehették megérdemelt jutalmukat. A délelőtt folyamán kicsik és nagyok egyaránt kivették részüket a munkából. Ezzel a jó hangulatú nappal méltó módon emlékeztünk meg Petőfi Sándor születésének 200. évfordulójáról.

1. helyezett: Hrúz Mária csapata

2. helyezett: idősebb Petrovics István